O nas

Firma SECURITY PARTNERS od blisko 10 lat specjalizuje się w dostarczaniu skutecznych rozwiązań oraz praktycznej wiedzy z dziedziny bezpieczeństwa informacyjnego.

Przewiń by dowiedzieć się więcej

Czym się
zajmujemy?

Wspieramy przedsiębiorstwa oraz instytucje w zakresie obsługi IT ze szczególnym uwzględnieniem ochrony danych. Naszą misją jest tworzenie systemów informatycznych maksymalnie bezpiecznych i niezawodnych, które usprawniają i ułatwiają pracę, przyczyniając się tym samym do wzrostu konkurencyjności firm na rynku. Wiemy, czym jest partnerstwo.

Czym się
wyróżniamy?

Wysoką jakością usług

Stawiamy na rozwiązania dedykowane, dostosowane do wymagań i możliwości budżetowych odbiorców naszych usług, dlatego nasze działania poprzedzamy rzetelną diagnozą potrzeb klienta.

Szczególnymi kompetencjami

Jesteśmy jedyną firmą na rynku polskim, która działa w oparciu o dwutorową pracę specjalistów z zakresu informatyki (inżynierowie o specjalizacji bezpieczeństwo informatyczne) oraz prawa (radcy prawni). W taki sposób kontrole przeprowadzają jedynie inspektorzy GIODO.

Interdyscyplinarnym podejściem

Jesteśmy przekonani, że sprawniejsze działanie systemów IT i właściwa ochrona danych to jedynie środek do osiągnięcia ważniejszego celu – lepszego funkcjonowania całej firmy.

Doskonałą znajomością tematu

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obszarze doradztwa IT i bezpieczeństwa informacyjnego, wsparte odpowiednimi certyfikatami.

Skontaktuj się

W jakich obszarach
możemy wesprzeć Twoją Firmę?

Outsourcing informatyczny

Pełna obsługa informatyczna lub dotycząca wybranych procesów biznesowych.

Zobacz więcej

Bezpieczeństwo
IT

Chroń cenne informacje biznesowe w oparciu o przetestowane przez nas produkty m. in. IPS, systemy backupu czy szyfrowania danych.

Zobacz więcej

Audyt
zerowy

Przeprowadzenie audytu bezpieczeństwa informacji tj najskuteczniejsza metoda sprawdzania efektywności funkcjonowania systemu informatycznego firmy.

Zobacz więcej

Audyt Danych Osobowych

Celem audytu jest zbadanie zgodności działania Twojej firmy lub instytucji z aktualnie obowiązującymi przepisami w zakresie ochrony danych osobowych.

Zobacz więcej

Outsourcing
ABI

Wsparcie informatyczne i prawne w zakresie przepisów ustawy o ochronie danych osobowych – rola Administratora Bezpieczeństwa Informacji.

Zobacz więcej

Doradztwo
IT

Doradztwo informacyjne ze szczególnym uwzględnieniem doradztwa wdrożeniowego.

Zobacz więcej

Nasze referencje

Top

BEZPŁATNE
KONSULTACJE
TELEFONICZNE

Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem!
Czytaj więcej

Koszyk jest pusty!