Doradztwo IT

Wybierz case study i odkryj, jak firmy zyskały dzięki Outsourcingowi IT

Dlaczego warto?

Zaczynaliśmy od małych projektów by aktualnie pracować dla polskich liderów rynku. Zamiast uczyć się na własnych błędach skorzystaj z naszego doświadczenia. Dobre decyzje podjęte teraz zaprocentują w przyszłości. To tańsze niż możesz przypuszczać.

Nasze doświadczenie biznesowe zdobywamy nieprzerwanie od 12 lat m. in. jako integrator systemów informatycznych oraz świadcząc usługi outsourcingu IT. Skupiamy się na tym by dostarczać najlepsze rozwiązania dla biznesu i pomagamy omijać problemy, które bez specjalistycznej wiedzy byłyby niedostrzegalne. Jeśli zastanawiasz się, kiedy może Ci się przydać się usługa doradztwa IT tutaj kilka podpowiedzi: tworzenie strategii rozwoju IT, zmiana dotychczas wykorzystywanych rozwiązań IT, analiza procesów biznesowych w ramach IT, tworzenie systemu obiegu informacji w firmie, budowanie i rozwój aplikacji (w tym ERP), ochrona danych i podnoszenie poziomu bezpieczeństwa obiegu informacji, dobór dostawców usług teleinformatycznych.

Ważną rolę przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z consultingu IT odgrywa wzajemne zaufanie. Zachęcamy do zapoznania się z case study, opisującymi przykładowe korzyści ze współpracy z Security Partners. Case study opisujące rozwiązania wybranych problemów z którymi zwrócili się do nas klienci znajdziesz klikając w box powyżej.

Warto wiedzieć
Doradztwo IT

Wdrażanie nowych, zaawansowanych rozwiązań informatycznych tj. systemy klasy ERP lub CRM to złożony, wielowymiarowy proces, który wymaga specjalistycznej wiedzy, odpowiednich umiejętności i doświadczenia w realizacji tego typu projektów. Doradztwo IT i consulting to sprawdzony sposób na znalezienie prawidłowych odpowiedzi na wiele pytań związanych z poszukiwaniem, a następnie z wdrażaniem informatycznych systemów zarządzania firmą, z przebudową sieci informatycznej przedsiębiorstwa czy wyborem specjalistycznego oprogramowania do obsługi niektórych procesów realizowanych w ramach działalności prowadzonej przez daną firmę. Doradztwo IT i consulting to zatem możliwość skorzystania z fachowej porady w zakresie wyboru odpowiedniego oprogramowania, dostosowania i rozwoju aplikacji do zmieniających się potrzeb firmy, poprawy poziomu bezpieczeństwa przepływu informacji, poprawy szeroko pojętego bezpieczeństwa, IT czy też stworzenia kompleksowej strategii rozwoju IT danej firmy.

Jeśli nie dysponujesz fachową wiedzą i nie chcesz popełnić błędu przy wyborze systemu informatycznego dla swojej firmy, skorzystanie z usług doradczych i consultingu IT wydaje się krokiem słusznym i w pełni uzasadniony. Z usług doradczych warto korzystać także wtedy, gdy planujesz przebudowę aktualnego systemu zarządzania przedsiębiorstwem, gdy planujesz zmodyfikować istniejący w firmie system zabezpieczeń informatycznych lub zmodyfikować funkcjonującą w firmie organizację pracy.

Korzystaj z wiedzy
i doświadczenia ekspertów

Dzięki doradztwu IT i usługom consultingowym realizowanym przed podmiot dysponujący odpowiednią wiedzą i narzędziami informatycznymi, wprowadzanie nowych rozwiązań informatycznych i organizacyjnych nie powinno w negatywny sposób odbić się na bieżącym funkcjonowaniu firmy, a w dłuższej perspektywie czasu, powinno takiej firmie przysporzyć mnóstwo dodatkowych korzyści.

Podstawową zaletą usług doradczych i profesjonalnego consultingu IT jest możliwość uniknięcia wielu błędów, wynikających z ograniczonej wiedzy i braku świadomości konsekwencji wdrażania pewnych rozwiązań informatycznych. Dzięki fachowemu doradztwu, właściciel lub kadra kierownicza nie działa w ciemno. Firma doradcza pomoże w znalezieniu i wdrożeniu optymalnych rozwiązań informatycznych dla danej firmy, z uwzględnieniem jej aktualnej sytuacji rynkowej i dalszej perspektywy rozwoju. Dzięki temu nowe rozwiązania w dłuższym przedziale czasu okażą się w pełni wystarczające i prócz korzyści bieżących, wynikających z automatyzacji i racjonalizacji wielu procesów biznesowych, zaoferują również wiele korzyści potencjalnych, przydanych w kolejnych etapach rozwoju danego biznesu.

Inne usługi security partners w zakresie ochrony danych osobowych:

OUTSOURCING IT

Potrafimy słuchać Ciebie i Twoich pracowników dlatego pracujemy tak abyś mógł osiągać założone cele biznesowe. Dzięki doświadczeniu z pracy w różnych branżach możemy zaproponować optymalne rozwiązania bez potrzeby eksperymentowania.

Czytaj więcej

BEZPIECZEŃSTWO IT

Setki godzin na spotkaniach po to by zrozumieć biznes. Tysiące godzin w serwerowni po to by system działał perfekcyjnie. Wszystko wspierane technologią o której wiemy, że jest funkcjonalna i niezawodna.

Czytaj więcej
Top

BEZPŁATNE
KONSULTACJE
TELEFONICZNE

Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem!
Czytaj więcej

Koszyk jest pusty!